Городнянська міська рада
Новини

Хоча час невпинно віддаляє нас від тієї страшної події, та пам’ять про Чорнобильську катастрофу залишається. Ми вшануємо жертв аварії на Чорнобильській АЕС та дякуємо тим, хто ціною власного життя чи здоров’я ліквідовував наслідки страшного вибуху. Чорнобиль показав, що ми, українці, сильний народ, здатний подолати навіть атомного монстра

      Ми дякуємо тим, хто захистив не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки. За те, що не думали про жодні нагороди та відзнаки, не ховалися за спини товаришів. Так як і сьогодні наші захисники на фронті відстоюють не тільки рідну землю, але й загальнолюдські цінності справедливості і правди.

    У Городні сьогодні, слідуючи традиції й нашій вдячній пам’яті, відбулась панахида біля пам’ятного знаку чорнобильцям. Потім її учасники в місцевому будинку культури брали участь у заході, присвяченому цій сумній річниці, під час якого висловили свою подяку всім тим городнянцям, які ціною власного здоров’я та життя зупиняли атомного монстра. Як зазначила голова місцевого осередку ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Ольга Смаль, з колишніх 250 членів районної організації чорнобильців залишилась лише половина – підступний атом і далі забирає їхні життя.

     Міський голова Андрій Богдан вручив грамоти міської ради ліквідаторам Анатолію Курочкіну та Валерію Сірому. Потім спілкування продовжилось в Городнянському історико-краєзнавчому музеї за чашкою кави, під час якого звучали  сумні спогади  свідків тієї страшної трагедії, що сколихнула людство, та слова вдячності тим, хто став до зброї на передовій захисту світу від скаженого атому.