Городнянська міська рада
Новини

Гроші для громади

Відділом економіки, транспорту, торгівлі та інвестицій ведеться постійна робота щодо пошуку та отриманню додаткового фінансового ресурсу від міжнародних фондів та організацій для реалізації проектів на території нашої громади. На приклад, на даний момент  відділом подані проектні заявки до таких організацій як:

–  Міжнародна програма Кусаноне, яка реалізується Міністерством Закордонних Справ Японії – поданий проект передбачає реконструкцію двох спортивних залів в закладі загальної середньої освіти №2 в м. Городня;

–  Програма фінансування від Посольства Норвегії в Україні – проект передбачає створення мережі вуличного освітлення на базі використання сонячної енергії в тих населених пунктах громади, де воно відсутнє та технічно не можливо підключити його до єдиної мережі;   Наразі це не вичерпний список проектів які є, тому що зараз готуються проекти на подачі у інші грантові організації. Щиро сподіваємось, що наші заявки виграють не тільки в грантах, на які вже подано проекти, а й на позитивну оцінку їх у майбутніх конкурсах!