Городнянська міська рада
Оголошення

ГРОМАДЯНИ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ОДНОРАЗОВУ МАТЕРІАЛЬНУ ГРОШОВУ  ДОПОМОГУ ВНАСЛІДОК ПІДРИВУ КАХОВСЬКОЇ ГЕС

19 червня 2023 року було прийнято постанову КабМіну №626 «Деякі питання надання матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції», якою передбачається надання одноразової грошової допомоги в розмірі 5 тисяч гривень постраждалому населенню внаслідок підриву росією греблі Каховської гідроелектростанції.

7 липня 2023 року Постановою №691 було внесено зміни до порядку надання цієї допомоги, якими передбачено надання цієї виплати громадянам незалежно відотримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Таким чином грошову допомогу від держави можуть тримати всі громадяни, які на момент Каховської катастрофи проживали (були зареєстровані/задекларовані) в населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення.

Також зазначену допомогу можуть отримати в тому числі й ті громадяни, які постраждали від підтоплення внаслідок руйнування Каховської ГЕС на тимчасово непідконтрольній Україні території.