Городнянська міська рада
Новини

ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ – ДОПОМОГА ДЛЯ ГРОМАДИ

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів Городнянського району, районний центр зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в бюджеті окремих сільських рад передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах, затверджується перелік видів громадських робіт, які мають суспільно корисну спрямованість для місцевої громади.

Протягом січня-квітня 2018 року плідно співпрацювали з районним центром зайнятості  у напрямку організації громадських робіт Городнянська міська рада (об’єднана територіальна громада), Тупичівська сільська рада (об’єднана територіальна громада), Деревинська сільська рада. За вказаний період в громадських роботах взяли участь 23 особи.

За участю безробітних були проведені роботи з благоустрою територій населених пунктів, здійснено упорядкування кладовищ, а також продовжують проводитися роботи з упорядкування клумб та озеленення населених пунктів.

         Отже, через громадські роботи вдається розв’язати низку актуальних питань для життєдіяльності територіальних громад та за відсутності постійних місць роботи на деякий час залучити безробітних до легальної зайнятості з гарантованим заробітком. Зважаючи на це, Городнянський районний центр зайнятості і надалі буде проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців з питань залучення осіб, що перебувають в пошуку роботи, до тимчасової зайнятості.