Городнянська міська рада
Новини

Громадські обговорення щодо засмічення території ОТГ

  10 січня 2019 р. в Городнянській міській раді спільно з Громадською організацією «Центр UA» та  представниками ради Городнянської територіальної громади, молодіжної ради ОТГ, комунальних підприємств та громадськими активістами відбулась публічна консультація щодо вирішення проблеми засмічення території ОТГ. 
     На даному заході були порушені актуальні  питання: як організувати централізований вивіз сміття з усіх населених пунктів громади, як і де сортувати та переробляти сміття,
як змінити поведінку мешканців, які викидають сміття у непризначених для цього місцях.

Наразі несанкціоноване викидання сміття мешканцями Городнянської громади створює загрозу місцевій екосистемі та здоров’ю громадян. Представники місцевої влади та активісти вважають, що питання стихійних звалищ у громаді має бути вирішено разом із впровадженням сортування та роздільного здавання сміття. У зв’язку з цим обговорювалось питання щодо запуску сміттєсортувальної лінії .

Результатом публічної консультації стало прийняття рішення щодо вивезення сміття зі стихійних звалищ, налагодження централізованого вивозу сміття із сіл об’єднаної громади, а також додати до заявки на субвенцію закупівлю необхідної кількості контейнерів для роздільного збору сміття та сміттєсортувальної лінії.