Городнянська міська рада
Новини

ГРОМАДІ НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ

Сьогодні в Городні побували з попереднім візитом Павло Першин та Олександр Волков — представники місії Міжнародного Червоного Хреста в Україні.

Ця організація була першою, яка протягнула руку допомоги Городнянщині , заявивши про свою підтримку  ще в період окупації— це саме від неї продуктові набори у кількості 600 штук отримали жителі громади, які мають онкологічні захворювання.

Павло та Олександр повідомили, що місія Червоного Хреста надає грошову допомогу людям, чиї будинки були зруйновані під час військової агресії. При цьому існує вимога, що в населеному пункті, який підпадає під надання такої допомоги, повинно бути зафіксовано не менше 20 відсотків руйнувань від загальної кількості будинків. Під такі критерії  підпадає Сеньківка.

Але це не єдиний напрямок допомоги, в якому Червоний Хрест збирається працювати на Городнянщині. Планується завезти продуктові набори для родин переселенців з «гарячих» регіонів, а  також надати допомогу  для облаштування бомбосховищ —ковдри, каністри для питної води, металевий посуд тощо.

Шукаються можливості співпраці й по інших напрямках.