Городнянська міська рада
Новини

Грантовий проект в Городні отримав продовження

У Городні активно впроваджують грантові проекти. Почата благодійним фондом «Майбутнє Чернігівщини» робота знайшла відгук серед жителів та підштовхнула до активних дій. А грантовий проект Світлани Семенової, вчителя історії Городнянської районної гімназії, підтримали та продовжили батьки учнів, інформує Future.cn.ua.

Досі на уроках діти вивчали історію за старими картами, ще радянськими. Зараз ці карти втратили актуальність, а поглибити знання учнів з такого предмета, як історія, без наочних матеріалів неможливо.  Це впливає на якість знань учнів та їх підготовку до ЗНО, вважає педагог.  

Вирішення проблеми допоміг знайти благодійний фонд «Майбутнє Чернігівщини», який оголосив конкурс грантів на Городнянщині. Проект, написаний Світланою Семеновою, став одним з трьох переможців. Її мрія – створити комфортні умови для здобуття учнями необхідних знань та оновити кабінет історії, зараз стала дійсністю.

Завдяки гранту в гімназії з’явилися нові карти, стенди та наочні матеріали з історії України, а ще – нова крейдо-магнітна дошка. «Вони будуть постійно використовуватися учнями та педагогами гімназії на уроках, виховних годинах, в роботі гуртків для здобуття необхідних знань, формування історичного мислення, виховання активної громадянської позиції, почуття патріотизму та національної гідності», – зазначала вчитель на презентації свого проекту.

Батьки, побачивши які гарні наочності та стенди з’явилися в класі, де навчаються їх діти, були раді такій «обнові» для школи. Але їх турбувало інше – хорошого ремонту в класі не було вже давно. Контраст з новими дошкою та стендами був дуже помітний.  «Коли відкрили стенди, і вчителі, і батьки охнули – таку красу та на такі шпалери», – згадує Тетяна Висоцька, представниця благодійного фонду «Майбутнє Чернігівщини» в Городні. Тоді ж батьки і вирішили самі зробити ремонт в кабінеті.

Наразі він в самому розпалі – дерев’яні панелі були встановлені за рахунок відділу освіти Городнянської міськради, а шпалери, лак та фарбу допомогла придбати Рада школи та батьківський комітет. Зараз роботи вже ведуться. На канікулах в кабінеті поклеять шпалери та пофарбують підлогу. Уже в новому навчальному семестрі школярі займатимуться в відремонтованому класі з новими картами та стендами.

Та на цьому викладач зупинятися не збирається. У планах – обладнати аудиторію мультимедійною дошкою, проектором та ноутбуком. Це дозволить перетворити звичайний клас в навчальний кабінет майбутнього.  З таким ентузіазмом та підтримкою – це реально.