Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Готуємося до Великодня разом

19 квітня Городнянська районна філія Чернігівського обласного центру зайнятості в рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків» провела практичний семінар з питань відродження традиційних народних ремесел «Що може жінка». На цьому заході безробітні дізналися про історію виникнення свята – Великодня, традиції святкування, обряди та звичаї.

На майстер-класі жінки дізналися, що  писанкарство в Україні передається із покоління в покоління.  Процес розпису пасхальних яєць цікавий, але кропіткий і потребує концентрації уваги та творчої уяви. Присутні дізналися про традиційну символіку, супутні матеріали та послідовність виконання писанки. Разом з фахівцями Центру безробітні жінки із задоволенням зуміли зробити великодню писанку за допомогою писачка та воску.

 Фахівці Центру також розповіли присутнім про сучасні способи виготовлення великодніх писанок.

У службі зайнятості стверджують: головна мета таких заходів – допомогти людині усвідомити, що в кожного є хобі, а захоплення може приносити не лише задоволення а й прибуток, а також розкрити здібності безробітних та розширити їх уявлення про існуючі бізнес-ідеї.