Городнянська міська рада
Новини

        Городнянцям відомий благодійний фонд «Синергія життя», засновником якого є наш земляк Юрій Набок. У співпраці з місцевою волонтеркою Тетяною Бублик одразу після деокупації фонд завозив й роздавав дитяче харчування, памперси, інші необхідні речі для найменших городнянців. А також організовував медичний десант лікарів-фахівців, які здійснювали безплатний прийом городнянців у міській поліклініці.

      Взявши шефство над дитячим ясла-садком №4, фонд не залишає нашу малечу без уваги – забезпечує заклад постільною білизною для малят, засобами гігієни, організовує свята та солодкі подарунки для найменших вихованців.

     Ось і сьогодні Юрій і Тетяна роздавали солодощі малятам, вітаючи їх з прийдешніми святами. Натомість діти разом з вихователями підготували й власні подарунки – медові пряники, янголів-оберегів та мішечки з запашним трав’яним чаєм з дитячими листами, адресованими  захисникам, які боронять країну і її дитинство на передовій.  Ці посилки незабаром відправляться за призначенням і зігріють серця воїнам в холодних окопах. Адже  фонд левову частку своєї допомоги й можливостей спрямовує саме на допомогу військовим.