Городнянська міська рада
Новини

Городнянський ЦПМСД отримав перші 100 доз вакцини від Covid-19

Сьогодні, 22 березня, Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав вакцину від Covid-19 (Chadox1 Ncov-19 Corona Virus Vaccine).  

Щеплення згідно плану вакцинації у першу отримають медичні працівники та персонал, який працює в закладах охорони здоров’я, що надає стаціонарну допомогу іншим хворим, окрім хворих на коронавірусну інфекцію (включаючи первинну медичну допомогу,  працівників системи громадського здоров’я тощо). Також на щеплення можуть розраховувати громадяни старші 80 років, соціальні працівники та інші працівники соціальної сфери.

Медичний директор ЦПМСД Людмила Горова розповіла, що один флакон вакцини розрахований на 10 доз. На кожного пацієнта виділяється 15 хвилин часу, тож за день можна ввести тридцять доз противірусної вакцини.

Для цього буде сформована черга. При проведення імунізації, будуть включені додаткові претенденти у чергу на щеплення (громадські діячі, учасники АТО, ООС тощо). Це робиться для того, щоб уникнути ризику нецільового використання препарату.

Бажаючі, які відповідають вимогам, можуть записатися у чергу на імунізацію за тел. 2-35-72 або звернутися із паспортом до реєстратури медичного закладу. Там же можна отримати інформацію довідкового характеру.

Відсутність підписаної декларації з сімейним лікарем не є підставою відмови для на щеплення від Covid-19.

Імунізацію планують розпочати вже на поточному тижні.

Пресслужба міської ради