Городнянська міська рада
Новини

       Городнянський центр надання соціальних послуг вже майже рік як облаштовує нові для себе приміщення у будівлі колишньої райдержадміністрації. За цей час співробітниками центру за підтримки міської ради вже зроблено чимало. Великою підтримкою стало співробітництво центру при дольовій участі міської ради разом із професійною асоціацією з Німеччини AWO International та благодійним фондом «Право на захист».

     Нещодавно співробітники центру надання соціальних послуг зустрічали в оновлених приміщеннях представників AWO Internftional Девіда Стрейка й Антона Плаксіна та Олену Приходько Євгенію Єгорову й Володимира Куценка – представників благодійного фонду «Право на захист». Вони прибули, щоб особисто зустрітися зі співробітниками центру й побачити на власні очі увесь той монументальний обсяг робіт, які вдалося зробити за час співробітництва.

     А зроблено чимало. Облаштовано туалет для людей з особливими потребами, кабінети перукаря і швачки збагатилися новими шафами, придбано розкрійний стіл й перукарське крісло, швейна машинка й інше необхідне обладнання. Благодійники надали для потреб установи генератор і зарядні станції на випадок перебоїв із електропостачанням, п’ять ноутбуків і багатофункціональний друкарський пристрій, газонокосарку, бензопилу й тример. Найближчим часом вони обіцяють надати центру спеціалізований гусеничний підйомник для підйому сходами людей в інвалідних візках, а ще – п’ять електровелосипедів для співробітників, яким щодня доводиться долати чималі відстані, обслуговуючи підопічних.

     Оскільки центр опинився в ситуації своєрідного новосілля, гостро постала потреба у ремонті й переобладнанні більшості приміщень. На кошти благодійників за участю міської ради замінили 16 металопластикових віконних блоків, відновлено стелі, замінені системи освітлення на новітні. У відділі соціальних служб постелили новий лінолеум, а актовий зал отримав свіже лакування для свого паркету.

     Усе це робили гуртом, незважаючи на посадові обов’язки. Звичайно, на відповідальних роботах були задіяні професійні будівельники, а от фарбували всім колективом. Навіть відвідувачі залучились – особливо активно допомагали учасниці танцювальної секції. Про все це розповіли й все це показали гостям, які були вражені швидкістю й обсягом робіт.

     Міський голова Андрій Богдан, який з найкращими побажаннями вручив гостям традиційний хлібний сувенір – ріг достатку від міського хлібозаводу, привітав представників фондів на Городнянщині. Відвідувачі клубу «Огородник» зустріли гостей караваєм, а ще подарували кожному набір елітного насіння городніх культур власної селекції. Також відвідувачі центру подарували гостям яскраву картину «Все буде Україна!», а співробітники вручили пам’ятні сувеніри – ключниці, чашки й набори варення з символікою міста й Городнянщини. Директорка центру надання соціальних послуг Наталія Семенова підготувала особливий подарунок жінкам фонду – ікону, яка має бути у кожної жінки «Нев’янучий цвіт».

     Та найціннішим у цій зустрічі стало живе, безпосереднє спілкування. Гостям було дуже цікаво познайомитися із роботою центру, який окрім того, що обслуговує більше 2 500 підопічних вдома, ще й організовує цікаве й насичене подіями дозвілля для відвідувачів центру. Гостей вразили обсяги гурткової роботи, а ще – активна екскурсійна робота, коли відвідувачі систематично подорожують у нові цікаві місця чи організовують культурні поїздки у театри чи музеї.

     Вражені ефектом від досягнень і проєктів центру, учасники зустрічі домовились продовжити таке плідне співробітництво й надалі.