Городнянська міська рада
Новини

Городнянський підприємець Анатолій Лепень після повномасштабного вторгнення особисто розробив спеціальний верстат, який полегшує виготовлення піддонів в рази і дозволяє робити цю роботу силами одного співробітника. А нещодавно він втілив у життя ідею верстату, який би нарізав тканину для плетіння маскувальних сіток на смужки

      Від задуму до втілення першого зразка пану Анатолію і його однодумцям довелось витратити майже два місяці. Щоправда, займались верстатом після роботи, бо замовлення клієнтів чекати не можуть. Найбільш трудомісткою частиною верстату стало виготовлення і монтаж 41 тримача для канцелярських ножів, які, власне, і ріжуть тканину. Тепер розпустити на смужки рулон флізеліну чи іншої тканини за допомогою нового верстату може одна людина всього за кілька хвилин.

     Анатолій Лепень запевнив, що за потреби наступний верстат можна виготовити значно швидше, бо конструкція вже розроблена і випробувана. А перший екземпляр вже справно слугує нашим «павучихам», які нарізають на ньому смужки не тільки для себе, а й для своїх колег в місті й по селах громади.