Городнянська міська рада
Новини

Городнянська, Сновська, Тупичівська громади та гміни Стольно, Папово Біскупе, Хелмно (Польща) провели дистанційну зустріч

Дистанційну ознайомчу зустріч 27 січня провели Городнянська, Сновська, Тупичівська громади (Чернігівська область, Україна) та гміни Стольно, Папово Біскупе, Хелмно (Куявсько-Поморське воєводство, Польща).

Її мета – налагодження контактів та з`ясування сфер взаємних інтересів для налагодження партнерства. Очільники місцевих самоврядувань виклали основні характеристики зазначених громад та гмін, зробивши наголос на їхніх особливостях. Зокрема, з`ясувалося, що головна галузь для всіх територіальних спільнот – сільське господарство.

Учасники зібрання спробували з`ясувати можливі напрями співпраці. Називалися такі: енергозбереження та використання відновлювальних джерел енергії, організація управління розвитку території, пошук та залучення зовнішніх джерел фінансування для місцевого розвитку, діяльність місцевих добровольчих пожежних команд, розвиток водного туризму на малих річках, обміни у сфері культури та молодіжні та ін.

З огляду на складну зовнішньополітичну ситуацію польські самоврядовці підкреслили свою солідарність із Україною та щире прагнення розвивати взаємовигідні відносини на рівні територіальних спільнот. Українські колеги подякували за підтримку та висловили сподівання на прискорення поширення в Україні кращих європейських управлінських практик.Зустріч модерували: Роберт Жарковські (директор філій FRDL у Західнопоморському та Куявсько-Поморському воєводствах) та Володимир Бойко (директор Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації).

За інформацією Чернігівський центр підвищення кваліфікації