Городнянська міська рада
Новини

Городнянська міська  територіальна громада отримала нову техніку  

   В кінці травня нинішнього року Городнянська громада отримала новий фронтальний навантажувач. Нову спеціальну техніку вдалося отримати за сприяння Програми «U-Lead з Європою», які є нашими друзями та надійними партнерами та з самого початку створення нашої громади надають їй всебічну допомогу та підтримку.

 

   Даний навантажувач значно розширить можливості громади та відповідних служб реагувати на виклики, що створює війна, а також  підвищить ефективність виконання робіт в контексті відновлення, благоустрою та розвитку громади. Ця техніка коштує трохи більше 36000 євро, що в сучасних умовах є непідйомною сумою для місцевого бюджету, тому підтримка від «U-Lead з Європою» є надзвичайно важливою та своєчасною.

 

     Спільна робота з програмою «U-Lead з Європою» дозволяє нашій громаді не тільки долати труднощі, а й дає можливість забезпечити основу для подальшого розвитку. Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та нові спільні проєкти, що принесуть користь нашим людям і допоможуть вистояти Городнянській громаді в такий непростий час.

 

     Техніка передана в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні / Програма для України з розширення прав і можливостей на  місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза II)», що фінансується  Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH).

 

     Щиро дякуємо програмі «U-Lead з Європою» за підтримку та співпрацю. Ваша допомога є неоціненною і допомагає нам рухатися вперед навіть у найскладніші часи!