Городнянська міська рада
Новини

Городнянська громада – учасник проєкту Центру Доброчин

Центр “Доброчин” оголосив переможців для участі в проєкту з розвитку інфраструктури для залучення молоді до процесів прийняття рішень в Чернігівській області.

На конкурсній основі, 5 територіальних громад стали переможцями, серед яких:

Бахмацька міська територіальна громада

Городнянська міська територіальна громада

Деснянська селищна територіальна громада

Кіптівська сільська територіальна громада

Ріпкинська селищна територіальна громада.

Участь в проєкті допоможе громадам вдосконалити молодіжне законодавство, щоб забезпечити залучення і підтримку молоді та сприятиме росту молодіжної діяльності в громадах через навчання та підтримку.

Експерти разом з активною молоддю допоможуть розробити, прийняти та застосувати місцеві нормативні акти – Положення про Молодіжні ради, а також Молодіжні програми на локальному рівні.

Для того, щоб молодь могла брати участь у суспільному житті в своїх громадах, вона повинна відчувати себе залученою як зацікавлена сторона у будь-яку розробку політики та реалізацію молодіжних програм та стратегій, а також усвідомлювати свою причетність до дій, в яких вони беруть участь.

Діяльність проходить в рамках проекту Центр Доброчин / Dobrochyn Centerт «Розширення можливостей залучення молоді в Чернігівській області», що виконується за фінансової підтримки.