Городнянська міська рада
Новини

Городнянська громада покращує стан справ в сфері охорони довкілля

Городнянська територіальна громада та Центр “Доброчин” розпочали реалізацію проєкту, направленого на покращення стану справ у сфері охорони довкілля в Городнянській громаді.

Діяльність має на меті внесення змін (оновлення) до Стратегії сталого розвитку Городнянської ОТГ на 2019–2027 роки в частині охорони довкілля та більш ефективна практична реалізація Стратегії.

Учора, 21 грудня, проведено картування екологічних проблем та шляхів їх вирішення у м.Городня. Такі ж зустрічі й обговорення екологічних проблем відбудуться у периферійних селах територіальної громади.

Очікуваними результатами стануть узагальнені формалізовані потреби у внесенні змін до Стратегії ОТГ в частині охорони довкілля.

Для кращого рівня обізнаності мешканців, бізнесу та влади щодо ефективності управління сферою охорона довкілля та шляхів формування практичних навичок екологічної поведінки заплановано проведення просвітницьких ЕКО Лікбезів, Кави зустрічі, інформаційні зустрічі, публікації в соціальних мережах та фінальна пресконференція.

За матеріалами ГО Центр «Доброчин»