Городнянська міська рада
Новини

Городнянська громада долучилася до напрацювання алгоритму дій при воєнних загрозах

Тренінг “Алгоритм дій при воєнних загрозах” у Городнянській територіальній громаді провела громадська організація “Агенція міських ініціатив”.

Голова організації Тетяна Романова підкреслила, шо такі заходи розробляють усі територіальні громади, однак тренінг мав на меті подивитися на пункти плану під іншим кутом зору.

Тренер Павло Давиденко розповів представникам органів влади, освітянам та іншим активним громадянам про різновиди загроз та їх вплив на цивільне населення. Він на прикладах пояснив, як формуються та зберігаються матеріальні, енергетичні, інформаційно-комунікаційні та людські ресурси.

До плану дій відносяться:

  • евакуація населення (дітей, осіб з інвалідністю, людм похилого віку, маломобільні громадяни);
  • забезпечення енергопостачанням об’єктів критичної інфраструктури;
  • Запуск пунктів незламності;
  • Забезпечення громадського харчування;
  • Надання медичних послуг;
  • Забезпечення жителів громади доступ до інформації;
  • Розробка логістичних маршрутів тощо.

Це лише окремі пункти плану, які варто детально опрацювати під час роботи над алгоритм дій при воєнних загрозах. Такий план має бути як у великих організацій, так і у кожній родині.

ГО “АМІ” організовує такі тренінги у шести територіальних громадах, що значно постраждали унаслідок воєнних дій. Це Куликівська, Сновська, Городнянська, Тупичівська, Семенівська, Ріпкинська громади Чернігівської області.

Цей проєкт створено громадською організацією “Агенція міських ініціатив” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст статті не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства

Isar Ednannia