Городнянська міська рада
Новини

ГОРОДНЯНЩИНА ТЕПЕР МАЄ ВЛАСНИХ ХЕЛПЕРІВ– ТИХ, ХТО НАДАЄ ПЕРШУ ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ ЛЮДЯМ У БІДІ

         Світ сповнений страждань, і час від часу хтось із нас потрапляє в таку ситуацію, яка вибиває з колії, порушує емоційну й психологічну рівновагу. Нічого страшного чи соромного нема в тому, що людина шукає підтримки аби вибратись із складної ситуацій, ставши заручником власних переживань та емоцій. От тільки одразу постає питання: де і кого шукати, щоб зміг фахово підтримати і не дати втратити контроль над собою. Тож раді повідомити, що нині в Городні маємо вже чотирьох хелперів – людей, які пройшли відповідне навчання іможуть надавати першу психологічну допомогу мешканцям Городнянщини. Це Олеся Беребера, Наталія Купріянова, Тетяна Громадська та Ірина Кордик.

               Вони подали заявки влітку в  Агенцію міських ініціатив, яка набирала спеціалістів допомагаючих професій на підготовку  фахівців першої психологічної допомоги в прикордонних громадах. Нині вони вже завершили навчання  і тепер готові працювати на передовій людських емоцій, страхів, розчарувань та надії.

               В понеділок відбулась перша тепла арт-зустріч хелперів та фахового психолога з першою групою городнянців. Вона була організована для молоді – щоб молоді люди зрозуміли хто такі психологи, що візити до них – це не страшно, що ці люди можуть підтримати і допомогти в складних ситуаціях. А  24 жовтня в Городні відбудеться друга. Вона розпочнеться о 14.00 годині.  Модеруватиме захід психологиня, тренерка Євгенія Закревська. Вона розкаже, як шукати ресурси в стресових ситуаціях, як пережити наслідки травмуючих подій та багато іншого.

         Зареєструватись на цей цікавий захід можна тут:  https://forms.gle/zrQ1TFNkVZgDBzzV7. З міркувань безпеки точне місце проведення зустрічі дізнаються лише  відібрані учасники.

          Зв’язатися з хелперами, які готові підтримати, порадити, заспокоїти, надати фахову консультацію, можна по телефону 097 888 7035 (Олеся БЕРЕБЕРА).