Городнянська міська рада
Новини

ГОРОДНЯ — ЦЕ КРИХІТНА ЧАСТИНКА УКРАЇНИ. АЛЕ ТАКА Ж ВОЛЕЛЮБНА І НЕЗЛАМНА!

Сьогодні Україна вперше відзначає День Української Державності. Ніколи нащадки воїнів-русичів, козаків та січових стрільців не полишали боротьби за свободу та здобуття державності.

І сьогодні нам теж доводиться виборювати зі зброєю в руках своє право на незалежність та мирне майбутнє. Збройні Сили України боронять рідну землю від агресора. А у серці кожного українця палає вогонь патріотизму й бажання скорішої перемоги над ворогом.

Саме тому, незважаючи на ранковий обстріл Чернігівщини й нашого прикордоння, на звуки вибухів, які чулись чи не в кожній домівці,  городнянці сьогодні зібрались на алеї  загиблих Героїв засвідчити своє волевиявлення.

—Україна вистоїть. І переможе. Я впевнений у цьому, — сказав міський голова Андрій Богдан. — Ми не дамо ворогу знищити наш національний дух, наш історичний спадок від дідів-прадідів, які нам заповідали нашу Україну.  І відбудуємо, і відновимо, і заживемо врешті під мирним небом. З нами правда. І Бог.  І весь український народ. Тому все буде Україна!

Тетяна Скрипко виконала зворушливу пісню «Україна —це я». У багатьох присутніх з’явились на очах сльози. На фоні сьогоднішнього посиленого вогню з боку росії та білорусі слова зачіпали саму душу. Бо ця жорстока сьогоднішня війна дала можливість зрозуміти нам усім, що дорожче волі і свободи нема нічого, що ми —нащадки волелюбної нації, яка ніколи не дасть себе зламати і поставити на коліна.