Городнянська міська рада
Новини

Городня сьогодні

Поступово налагоджується логістика. Відновлюється постачання. Міська влада просить жителів не створювати ажіотажу й не “грати на руку” спекулянтамМіський голова Андрій Богдан зазначає:

 — Звісно, нема можливості за один-два дні закрити всі проблеми, які нам створив місяць перебування в повній ізоляції. Щоб повернутись до звичного життя, потрібен час і дуже багато зусиль. Але сьогодні вже відновлюються дороги, налагоджується логістика, з’являються нові можливості для забезпечення мешканців громади необхідним. Я прошу громадян: наберіться терпіння і трохи почекайте, щоб отримати товари по розумних цінах. Не кидайтесь скуповувати продукти й інші речі як у заїжджих, так і в місцевих підприємців, які необгрунтовано завищують ціни.

При міській раді створена спеціальна комісія, яка повинна регулювати ціни на товари першочергової необхідності. Вона працює, але все проконтролювати неможливо. Ті, хто використовує нинішню ситуацію для власної наживи, не мають совісті, але мають велике бажання набити власні кишені. Не потурайте їм у цьому. Ми з вами пережили повну ізоляцію, й навіть тоді ніхто не страждав від тотального голоду. Я вдячний усім тим, хто займав у найважчий час чітку громадянську позицію й працював не для власного збагачення, а для допомоги людям і зараз продовжує це робити. І жорстко засуджую тих, хто турбувався про власні інтереси, не гребуючи спекуляцією. Не підтримуйте цього, не купуйте по завищених цінах!

У нас вже з’явились у продажу паливно- мастильні матеріали, починають працювати аптеки, завтра планує відновити роботу АТБ. Те, що можем– завозимо. Не створюйте ажіотажу, не нагрібайте зайвими кількостями продукти й інші речі для тривалого запасу. Так, страх від пережитої ізоляції ще довго триматиме кожного в полоні. Але ця тривожність ще довго не зникне, бо ми розташовані поруч з кордоном. Поки в країні триває війна, ми не можемо гарантувати повної безпеки й комфортного життя. Але не погіршуйте ситуацію ажіотажем і панікою. Так, у всій країні зараз проблема з готівкою, тому ми не можемо забезпечити нею населення в тій кількості, як хочеться. Але чим більше ви купуватимете у місцевих, а не в заїжджих підприємців і магазинах (тих, звісно, хто втримує розумні ціни), тим більше готівки здаватиметься ними в банк і більше грошей залишатиметься на місці і ми видаватимемо їх знову ж таки нашим громадянам на необхідні виплати.

Пам’ятайте– термін, протягом якого ми повернемось до більш- менш нормального життя, залежить і від кожного з вас. Натомість того, щоб обурюватись в соцмережах, розповсюджувати всілякі домисли й плітки, створювати хаос і скуповувати все, що тільки потрапляє на очі в необдуманих кількостях, думайте, аналізуйте й робіть правильні висновки. Ми робимо все від нас залежне, щоб громада якомога швидше набирала обертів у відновленні повноцінного функціонування. Допоможіть нам у цьому виваженістю, розсудливістю й правильно розставленими пріоритетами.

За матеріалами “Новини Городнянщини”