Городнянська міська рада
Новини

Голова ОВА В.Чаус про інформаційно-психологічну боротьбу та безпекові питання

Доброго ранку, мешканці Чернігівщини!

Дякую за цей новий день Богу та Збройним Силам України.

Хочу додатково зробити кілька коментарів до вчорашнього запису щодо можливої евакуації.

Я вже не один раз казав про те, що завдання ворога — максимально дестабілізувати життєдіяльність населених пунктів нашої країни. І є кілька варіантів, як це зробити. Це — ІПСО — інформаційно-психологічна боротьба для того, щоб посіяти паніку. Це — ракети, бомби, якими можна нанести дистанційно руйнування. І, до речі, про це я теж постійно кажу, що над нами літають ракети і розслаблятися рано, що війна на нашій землі, в Україні, триває.

Тому у мене велике прохання ще раз: зберігайте спокій і довіряйте інформації з офіційних джерел.

Учора ми провели чергову Раду оборони області, розглянули безпекові питання, питання діяльності правоохоронних органів, показники злочинності, інших правопорушень і, в принципі, обговорили питання пом’якшення заборони на торгівлю алкоголем.

Я знаю, що це дуже непросте питання, адже є прихильники як повної заборони торгівлі алкоголем — їх дуже багато, — яка на сьогодні діє, так і прихильники легалізації і дозволів на торгівлю алкоголем. Їх теж дуже багато. Тому що торгівля — це надходження у бюджет і розвиток бізнесу.

Насправді я мав за цей тиждень кілька розмов з керівниками великих роздрібних мереж області і з представниками громадського харчування.

Виходячи з наявних показників, на сьогодні у нас є така можливість. Сьогодні рішення ми приймемо. Але мені цікаво, будь ласка, накидайте коментарі під цим відео — особливо дуже прошу робити це мешканців саме Чернігівської області, тому що нам тут жити і нам визначати, споживати алкоголь, чи ні, і що робити із заборонами.

Буду чекати на ці коментарі, на вашу думку.

Ще раз прошу: будь ласка, холодна голова і довіряємо інформації з офіційних джерел.

З вірою у Бога і Збройні Сили України — у новий день. До роботи!