Городнянська міська рада
НОВИНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

Голова Молодіжної ради М.Страдомський взяв участь у всеукраїнському форумі молодіжних рад

3-5 вересня поточного року у місті Харкові Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, громадською організацією “Українська асоціація молодіжних рад” у партнерстві із громадською організацією “Молодіжна платформа”, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні провели перший Всеукраїнський форум молодіжних рад.

Городнянську молодіжну раду на цьому форумів представляв її голова Максим Страдомський, який є делегатом молодіжної ради в Українській асоціації молодіжних рад.

На початку форуму з вітальними словами виступили заступниці Міністра молоді та спорту України Марина Попатенко, заступник голови Харківської ОДА Роман Семенуха, народний депутат України Олександр Савченко та голова правління громадської організації «Українська асоціація молодіжних рад» Володимир Сонько.

Грандіозною подією відкриття форуму стало підписання меморандуму про співпрацю між Українською асоціацією молодіжних рад та Національною радою місцевих молодіжних рад Молдови. Представник Молдовської сторони Дмитро Журавель підкреслив, що спільними зусиллями буде легше виробити та застосувати правильні рішення для подолання проблем, які є спільними у молоді різних країн.

Під час проведення форуму представники молодіжних рад обмінялися досвідом у впровадженні заходів, які дозволять розвивати громади. Також було проведено панельні дискусії щодо ролі молодіжних рад у суспільстві, представники рад отримали інформацію, як залучати кошти в громади та розвивати свої організації, навчать правильно складати нормативно-правові документи.

Як зазначив голова молодіжної ради Максим Страдомський, що цей форум був дійсно корисним для представників молодіжно дорадчо-консультативних органів громад, великих міст та молодіжних рад обласного значення, адже вся інформація, всі кейси які були продемонстровані на форумі досвідченими спікерами стосувалися реальних наших проблем, і після цього кожна молодіжна рада знає, що їй робити, щоб головна місія форуму «вплив молоді на рішення влади» була реалізована на всій території України. Я уже розпочав обговорювати з командою молодіжної ради результати форуму, і вже на наступному засіданні ми внесемо зміни до плану наших дій, та будемо змінювати молодь нашої громади на краще – зазначив Максим Страдомський.

Пресслужба Городнянської молодіжної ради