Городнянська міська рада
Новини

Міжрегіональний бізнес-форум «Відновлення економіки на деокупованих територіях»

Чернігівська область залучена до участі у реалізації міжрегіонального проєкту «Відновлення економіки на звільнених територіях» (далі – Проєкт), який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Відповідно до плану реалізації заходів Проєкту 25 січня 2024 року відбудеться Міжрегіональний економічний форум «Відновлення економіки на деокупованих територіях» у м. Чернігів.

Мета проведення заходу – налагодження системної міжрегіональної кооперації між МСП 12-ти областей, проведення навчань та надання інформаційно-консультаційної підтримки, консолідація зусиль щодо обговорення й вирішення проблем бізнесу.

На форумі планується розглянути наступні питання: розробка державної та регіональних стратегій відновлення звільнених регіонів; економічне відновлення (виклики та проблеми бізнесу); інструменти економічної підтримки МСБ, розвитку інфраструктури підтримки бізнесу (проєкт програми додається).

З огляду на зазначене, просимо долучитися до участі у форумі представників малого і середнього бізнесу. Реєстрація для участі обов’язкова за посиланням: http://surl.li/ovkvm.

ПРОЄКТ ПРОГРАМИ

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 067 930 10 93 або  електронною поштою:  der_post@cg.gov.ua Христина Фінь