Городнянська міська рада
Новини

Фахівці ЦНСП провели обстеження умов проживання сімей

Фахівці з соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Городнянської міської ради в березні-квітні здійснили виїзди до Володимирівського(с.Володимирівка, с.Ільмівка), Бутівського (с.Бутівка), Мощенського (с.Мощенка, с.Сеньківка), Хрипівського (с.Хрипівка), Пекурівського (с.Політрудня), Смичинського (с.Смичин, с.Дібрівне), Переписького (с.Перепис) старостинських округів та м.Городня.

Під час проведення рейдів обстежено умови проживання 23 сімей, де виховується 57 дітей, у тому числі прийомні сім’ї, сім’ї опікунів (піклувальників) та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. З батьками дітей та особами, що їх замінюють, проведено профілактичні бесіди щодо створення належних умов проживання та виховання дітей, виконання їх батьківських обов’язків.

Також фахівці Центру під час виїздів та візитів в родини, провели обстеження сімей, які отримують державну соціальну допомогу при народженні дитини. Обстеження проводиться з метою контролю за цільовим використанням коштів, які отримують сім’ї з дітьми. Складається акт перевірки цільового використання державної допомоги при народженні дитини, де вказуються умови, які створені для виховання та розвитку дитини, перевіряється наявність у дитини харчування, одягу відповідно до віку та сезону, наявність засобів гігієни та інших речей.

У ході здійснення обстеження спеціалісти надають соціальні послуги, а також консультації, проводять бесіди з батьками щодо попередження дитячого травматизму та виховання дітей.

За інформацією КУ ЦНСП