Городнянська міська рада
Новини

Естрадний оркестр «GorodBand» отримав звання «народного»

    П’ять років тому у нашому місті було створено естрадний оркестр «GorodBand». Це був достатньо смілий культурний експеримент, оскільки переважна більшість наших земляків надає перевагу популярній музиці, відносно далекій від оркестрової. Проте зусилля колективу, органічний репертуар і яскрава подача зробили оркестр загальними улюбленцями, а харизматичного керівника – культовою фігурою місцевої сцени.

     Перші роки становлення оркестру видались не дуже легкими, а часом і невдалими не за вини колективу, а з об’єктивних причин. Пандемія і карантин, згодом – повномасштабне вторгнення різко обмежували сценічні можливості оркестру, оскільки можливостей не тільки для виступів, а для репетицій було все менше.

     Та, попри всі негаразди, наш улюблений «GorodBand» встояв, а нещодавно ще й здобув перше почесне звання. 31 липня колегія Департаменту культури і туризму, національностей і релігій Чернігівської облдержадміністрації присвоїла оркестру звання «народний аматорський».

–Це приємна відзнака. Однак шлях колективу і його творчі будні у живому спілкуванні значно приємніші за всі нагороди. Ми не збираємося спинятися на досягнутому й маємо намір здобути звання «професійного» оркестру, а там, може, замахнемось іще на якісь висоти. Головне – мати можливість зустрічатися з глядачами, бо такої теплої публіки як у Городні годі й шукати, – зазначив керівник оркестру «GorodBand» Руслан Власенко.