Городнянська міська рада
Новини

Директор ЦНСП Наталія Семенова: Соціальне обслуговування найбільш складна, але безумовно найлюдяніша, система соціальної сфери

Центр надання соціальних послуг міської ради – комплексний заклад соціального захисту населення, структурні підрозділи якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Директор ЦНСП Наталія Семенова: «Соціальне обслуговування найбільш складна, але, безумовно, найлюдяніша, система соціальної сфери, бо базується на принципі гуманізму та стосується кожного члена громади».

Сорок вісім працівників комунальної установи, враховуючи індивідуальні потреби дорослих та дітей, надають послуги незахищеним категоріям населення. Надання адресної натуральної допомоги охоплює більше 600 громадян. Це і прокат технічних засобів реабілітації, допомога в дрібному ремонті житлових приміщень, пилка, рубка та складання дров, косіння, ремонт огорожі тощо. В установі діє швацька майстерня та перукарня. Функціонує пункт прийому та видачі речей, що були в користуванні.

Головним завданням відділення денного перебування є залучення відвідувачів до творчих занять, активного та здорового способу життя. Працівники підрозділу організовують денну занятість та дозвілля, функціонування клубів за інтересами, соціальну адаптацію. На сьогодні інтерес до формату таких зустрічей проявляє майже 200 громадян.

Фахівці відділу соціальних служб здійснюють соціальний супровід, консультування, інформування, (за потреби – екстрене втручання) сімей/ осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Допомагають у створенні та підтримці позитивного соціально-психологічного клімату в сім’ї та належних умов для забезпечення потреб дитини; зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; підготовки дитини до виходу із сім’ї, у тому числі і до самостійного життя.

За інформацією ЦНСП