Городнянська міська рада
Новини

Дорогі наші учні, шановні батьки й вчителі!

Ніхто з нас не думав, що доведеться зустрічати День знань і початок навчального року в таких тривожних і трагічних обставинах. Але реальність диктує свої правила.

Цьогоріч не лунатимуть перші дзвоники на подвір’ях шкіл Городнянщини. Не буде урочистих лінійок, зворушливих дитячих голосів і впевнених посмішок педагогів. Наш світ змінила війна.

Але освітній процес стартує, хоч і дистанційно. Через російську військову агресію, щоденні обстріли нашого прикордоння, ризик, який висить над нами, не почують шкільні  коридори дзвінкого дитячого сміху. Особливо образливо за першокласників, у яких ворог вкрав найголовніше свято в житті кожного школяра. Але ми вчитимемо і навчатимемось.

Знаю—це буде непросто. Як дітям, так і вчителям та батькам. Але ми витримаємо. Ми повинні ростити нове покоління українців — сміливе, патріотичне, вільне й освічене. Це покоління, обпалене війною — майбутнє нашої країни, за яке сьогодні гинуть найкращі її сини й дочки. Ворог хоче позбавити нас завтрашнього дня, віри, надії й нашої української індивідуальності. Але це йому не вдасться!

Тож з початком учбового року  всіх вас. Зичу терпіння, мудрості, мужності в тих випробуваннях, які випали сьогодні на долю освітнього процесу. Але знання — те, без чого неможливо бути впевненим в успішному завтра. Війна скінчиться. І свято обов’язково до нас повернеться. 

 Треба  згуртуватися, мобілізувати всі зусилля і наперекір сподіванням ворога творити завтра для країни, для народу й для майбутніх поколінь. Успіхів вам і всім нам у цій боротьбі. Впевнений — ми справимось. Тож всупереч війні рушайте в дорогу по Країні Знань. Бо знання — основний фундамент побудови майбутнього у звільненій Україні!

                                                                              Міський голова Андрій БОГДАН.