Городнянська міська рада
Новини

До відома!

Чернігівська  окружна прокуратура  інформує, що  із початку  широкомасштабної  агресії  Російської Федерації  проти України на території області  виявлено близько 900 фактів  порушення  законів та звичаїв  війни.

Забезпечення  ефективного  розслідування  цих злочинів  та кримінальне переслідування осіб,  які їх вчинили, є  пріоритетним   завданням  усіх правоохоронних органів.  З цією  метою  протягом квітня –червня 2022 року  окружною прокуратурою  було організовано  суцільне  відпрацювання  населених пунктів  району  з метою  документування  фактів  порушення законів  та звичаїв  війни,  встановлення  потерпілих та свідків злочинів.

Разом з тим, значна кількість  цивільних мешканців  області  були  вимушені  залишити місця  постійного проживання  задля  власної безпеки  та своїх близьких.  Частина з  них  на даний час  повернулася  до місць  проживання. Окрім того, деякі  потерпілі  та свідки  через  психоемоційний  стан  не могли  одразу  після звільнення  територій надавати показання та брати участь  у слідчих діях.

У зв’язку з  викладеним, з метою  отримання відомостей  про злочинні діяння  та ідентифікації  військовослужбовців РФ , які  їх вчинили, робота з  цих питань  продовжується.  А відтак  мешканцям Городнянської громади, якщо  вони стали  потерпілими від  кримінальних правопорушень , вчинених військовослужбовцями РФ,  або свідками  злочинів , чи безпосередньо контактували  з військовослужбовцями РФ та  зможуть впізнати їх  по фотографіям, але до правоохоронних органів  не зверталися ,  у кримінальних правопорушеннях не допитувалися , необхідно звернутися  до Чернігівської   окружної  прокуратури особисто ( м. Чернігів, вул. Шевченка, 1) чи засобами  телефонного зв’язку   (0462)674102 з метою  узгодження  часу  та місця  проведення  слідчих  дій з ними.