Городнянська міська рада
Оголошення

До відома власників автотранспортних засобів

У відповідності до Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами та доповненнями Городнянська міська рада оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування. Конкурс відбудеться 05.07.2021 року в приміщенні Городнянської міської ради за адресою: м.Городня, вул. Троїцька, 13.

Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

У конкурсі на визначення автомобільного перевізника для роботи на автобусних маршрутах загального користування: «м. Городня – с. Деревини»; «м. Городня – с. Дроздовиця» можуть брати участь автомобільні перевізники, які мають ліцензію на той вид послуг, що виносяться на конкурс, на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси класів А та I та відповідають вимогам чинного законодавства.     

Транспортні засоби, які плануються використовувати на вказаних маршрутах, повинні мати не менше 15 місць для сидіння пасажирів, відповідати за технічними та екологічними показниками вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Наявність у перевізника резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу (згідно Постанови КМУ від 21 травня 2009 № 525) та не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижчі за показниками категорії, класу, комфортності основних транспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п’яти років.

Подання документів на конкурс

Для участі в Конкурсі перевізникам – претендентам необхідно подати окремо щодо кожного об’єкта Конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1 – 4 Порядку, а саме:

заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент за формою згідно з додатком 1 до Порядку;

відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності за формою згідно з додатком 2 до Порядку;

відомості про додаткові умови обслуговування маршруту за формою згідно з додатком 3 до Порядку;

документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

анкету про участь у конкурсі з перевезення пасажирів за формою згідно з додатком 4 до Порядку;

копії попередніх договорів (дозволів) про обслуговування маршруту, який є об’єктом конкурсу (за наявності);

копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма №1ДФ) за останній квартал.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій 16.06.2021 року о 16-00 годині.

Конкурсні пропозиції подаються до Городнянської міської ради поштою або особисто в запечатаних конвертах.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 05.07.2021 року о 15-00 годині в приміщенні Городнянської міської ради за адресою: м.Городня, вул. Троїцька, 13.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами 2-13-26, 2-74-46, на офіційному сайті Городнянської міської ради або безпосередньо в міській раді (з 8-00 до 17-00, перерва з 13-00 до 14-00).