Городнянська міська рада
Оголошення

До відома населення!

   БФ “Право на захист” реалізує проєкт “Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам, та людям, що постраждали внаслідок війни” за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

В рамках реалізації даного проєкту БФ «Право на захист» в партнерстві з УВКБ ООН (Агентство ООН у справах біженців) розпочало масштабну програму допомоги, що включає моніторинг захисту, надання юридичної допомоги, реєстрацію на грошову допомогу найбільш вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб. Програма служить доповненням до національної системи соціального захисту та соціальної допомоги, та має на меті надати комплексну допомогу людям, які були змушені тікати із зони проведення активних бойових дій до населених пунктів Чернігівської області.

Фахівці БФ «Право на захист» проводять роз’яснювальну роботу серед ВПО і постраждалих від збройної агресії осіб, здійснюють прийом запитів щодо правових консультацій та правової допомоги за допомогою телефону, електронних засобів зв’язку, шляхом відвідування громад, мобільних індивідуальних і групових консультативних сесій.

Зустріч з  жителями м. Городня із юристами Благодійного фонду «Право на захист», відбудеться 1 серпня о 11 год 00 хв в приміщенні Городнянської міської ради (Чернігівський р-н, м. Городня, вул. Троїцька, 10, 2 поверх).

Юристи надаватимуть безоплатні індивідуальні юридичні консультації населенню щодо оформлення статусу внутрішньо переміщеної особи, фіксації руйнування майна та подання заяв про такі факти до правоохоронних органів; одержання всі видів документів, в тому числі відновлення втрачених або знищених; оформлення соціальних виплат; доступу до землі, житла та власності та інших юридичних питань (окрім сімейного права).

Фахівці з соціальних питань відповідають на питання: надають допомогу в оформленні субсидій, пенсій, державної соціальної підтримки, банківських послуг; сприяють в отриманні медичних та освітніх послуг; представляють інтереси: супроводжують до установ, допомагають у заповненні заяв, в оформленні або відновленні документів та довідок тощо; консультують щодо отримання матеріальної допомоги від держави та/або міжнародних організацій та ін.

Фахівець з надання психологічної допомоги надають психологічну підтримку для осіб що постраждали від війни, збройної агресії та бойових дій; хто вимушені покинути рідне місто та облаштовувати все заново; хто проживає горе за втратою (близьких, дому, відчуття безпеки, гідності, сенсу життя); для родичів чи близьких військових та волонтерів; хто має симптоми, що утруднюють щоденне життя (підвищена тривожність, нічні кошмари, раптові спогади, плач, вибухова злість, втома чи апатія); для сімей та батьків, які виховують дітей під час війни та ін..