Городнянська міська рада
Новини

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі повідомляє, що згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2021–2027 роки жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі:

– нове будівництво індивідуального житлового будинку – до 400 тис. грн. на 20 років (жителям селищ до 300 тис.грн.);

– добудову, реконструкцію, капітальний ремонт житла – до 250 тис. грн. на 20 років (жителям селищ до 150 тис.грн.);

– придбання завершеного або незавершеного будівництвом індивідуального житла – до 300 тис. грн. на 20 років (жителям селищ до 200 тис.грн.);

– будівництво, добудову, реконструкція підсобних господарських приміщень – до 100 тис. грн. на 10 років;

-інженерне облаштування житла та будівництво інженерних мереж (газифікація, водозабезпечення, водовідведення,опалення, електрифікація житла, заміна опалювальних котлів) – до 100 тис. грн. на 10 років (жителям селищ до 50 тис.грн.);

– розвиток особистого селянського господарства (придбання сільгосптехніки,  обладнання, домашньої худоби та інше) – до 150 тис. грн. на 50 років.

Плата за користування кредитами є пільговою та становить 3% річних. Компенсація витрат Фонду по проведенню робіт з надання, обслуговування та повернення кредитів відшкодовується Позичальником окремо в розмірі 6% річних.

З питань отримання кредитів за обласною Програмою «Влаcний дім» необхідно звертатись до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі за адресою: м. Чернігів вул. Малиновського, 32 – б. Телефон (067) 460-79-75.

       Адреса офіційного сайту Фонду: chfond@at.ua, електронна скринька chfond@gormr