Городнянська міська рада
Новини

До уваги власників домашніх тварин

Викликає занепокоєння безвідповідальне ставлення власників домашніх тварин до можливої небезпеки, яка може бути пов’язана із неконтрольованим вигулом тварин за межам приватних подвір’їв.

Більшість собак, які перебувають у громадських місцях та лякають перехожих, мають хазяїв. Міська рада неодноразово зверталась до жителів міста з проханням не порушувати правила утримання домашніх улюбленців.

Одну із собак за скаргами городнянців відловлено комунальними службами та стерилізовано на початку тижня. Такі заходи з попередження бездоглядності тварин здійснено у рамках виконання цільової «Програми запобігання бездомного утримання та розмноження бродячих тварин на території Городнянської міської ради на 2021-2025 роки».

На власницю ще однієї тварини дільничним інспектором складено протокол про адміністративне правопорушення за неналежне утримання домашніх тварин. Прикро, що попередні усні попередження та зауваження нею не враховані.

Шановні громадяни, будьте гарними господарями, ввічливими до своїх сусідів та відповідальними перед іншими мешканцями нашого міста.