Городнянська міська рада
Новини

До уваги роботодавців та військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції

До уваги роботодавців та військвослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції

Городнянський районний центр зайнятості інформує
Цьогоріч Городнянський районний центр зайнятості активізував роботу з військовослужбовцями, які брали участь в антитерористичній операції. До даної категорії клієнтів у службі зайнятості індивідуальний підхід, спрямований на їх трудову та психологічну реабілітацію. Так, протягом 9 місяців поточного року 4 особи знайшли постійне місце роботи за допомогою служби зайнятості, до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 5 осіб, 30 отримали профорієнтаційні послуги.
Із 30 серпня 2016 року безробітні з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції мають ще одну додаткову можливість для швидшого працевлаштування. Адже саме з цієї дати вступив в силу Закон України «Про внесення зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.
Суть зміни полягає в тому, що роботодавцям за створення нових робочих місць і прийняття на них демобілізованих учасників АТО компенсовуватимуться витрати у розмірі єдиного соціального внеску з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Така компенсація виплачувитиметься протягом одного року з дня працевлаштування безробітних згаданої категорії громадян при умові, що безробітний працюватиме у роботодавця не менше 2-х років.
За більш детальною інформацією звертайтесь до районного центру зайнятості за адресою: м. Городня, вул.. Волковича, 24д, тел. 2-12-02, 2-35-10, 2-48-88

ATO
Супровідна