Городнянська міська рада
Новини

До уваги роботодавців!

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю інформує, що відбулись зміни в законодавстві щодо соціальної захищеності людей з інвалідністю.

Зверніть увагу на Закон України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, ст.13 ЗУ “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану”, ст. 21-1 КЗпП УКраїни із доповненнями на підставі ЗУ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом” від 18.07.2022р.

Набрав чинності 07.07.2022р. наказ Міністерства економіки України “Про затвердження форми звітності №3-ПН “Інформація про попит на робочу силу (вакансії)” та Порядку її надання”.

Верхована Рада України 18.10.2022р. підтримала законопроєкт № 7433 про внесення змін до Закону України “про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування ” та деяких інних законів України, захисту прав фізичних осіб під час воєнного стану та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю.

Слід також звернути увагу на постанову КабМіну від 30.03.2022р. № 390 “про внесення до деяких постанов Кабінету Міністрів України змін щодо строкового повторного огляду осіб з інвалідністю та продовження строку дії деяких медичних документів в умовах воєнного стану”.