Городнянська міська рада
Оголошення

    ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

        З 1 листопада, від завтрашнього дня, у Городні знову  розпочинає роботу Городнянський сектор  Управління державної міграційної служби України.  Він розташовується в приміщенні колишньої районної ради на першому поверсі.

 

        Нагадаємо, що сектор в нашій громаді після звільнення території Городнянщини у 2022 році   не зміг повноцінно відновити свою роботу через те, що рашисти «погосподарювали» в його приміщенні, розікрали й пошкодили необхідну апаратуру й обладнання. Тому з 30 червня 2022 року його робота була призупинена і мешканці Городнянської громади змушені були звертатись для оформлення необхідних документів у Деснянський відділ міграційної служби, що знаходиться в Чернігові. Це створювало значні незручності для населення, а після того, як пішли чутки про те, що міграційна служба не планує взагалі поновлювати роботу свого сектору в Городні, обуренню людей не було меж.

 

         Міська рада наполегливо писали листи й запити до керівництва міграційної служби та до владних органів, у яких доводила необхідність залишення сектору міграційної служби як її підрозділу в Городні. Після тривалих перемовин вдалось дійти взаєморозуміння і вирішити питання позитивно.

 

         Тож від завтрашнього дня всі необхідні їм послуги, які надає міграційна служба, наші мешканці можуть отримувати, як і раніше, в Городні.