Городнянська міська рада
НОВИНИ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

До Молодіжної ради приєдналися нові однодумці

У суботу, 30 січня 2021 року в просторі центральної бібліотеки відбулося чергове засідання Городнянської молодіжної ради під головуванням голови молодіжної ради Максима Страдомського.

Засідання молодіжної ради розпочали згадавши хвилиною мовчання Жертв Голокосту та Героїв Круг, пам’ятні дати яких відзначають наприкінці січня. Також дружнім колективом привітали членкиню Городнянської молодіжної ради Тетяну Ніколаєнко з Днем народження.

Розпочали засідання прийнявши до відома рішення виконавчого комітету міської ради «Про затвердження змін у складі молодіжної ради», згідно з яким до колективу доєдналося 9 активних молодих жителів нашої громади.

Голова молодіжної ради Максим Страдомський видав новообраним членам молодіжної ради посвідчення .

Після було переобрано склад комітету інформаційної діяльності, та утворено два нових комітети. Це комітет з питань дозвілля та спорту та соціальний комітет, відповідно було визначено їх завдання та обрано склади комітетів. Наша команда впевнена, що структурована робота збільшить її ефективність на благо розвитку молоді громади. Після було розподіллено повноваження заступників голови молодіжної ради, визначено деякі питання документації.

Обговорили пропозиції проведення квесту, визначили заступника голови молодіжної ради Дениса Пухова та інших членів нашої команди відповідальними за проведення цього заходу. Деталі проведення скоро з’являться на наших сторінках.

Також розглянули пропозицію першого заступника голови молодіжної ради Катерини Лукашенко провести в рамках карантинних обмежень заходи до Дня Святого Валентина та пропозиції комітету інформаційної діяльності щодо зміни логотипу молодіжної ради та проведення соціологічного опитування серед молоді громади.

На прикінці засідання члени молодіжної ради в якості волонтерів допомогли з сортуванням одягу в Городнянському підрозділі соціального магазину «ДякуЮ».

Комітет інформаційної діяльності

Городнянської молоджної ради