До Дня Конституції України у Городнянській громаді відбувся невеликий захід
Міський голова Андрій Богдан привітав працівників установ громади, подякував їм за сумлінну працю та відданість своїй справі.
На завершення заходу учасники поклали квіти до пам’ятного знака загиблим за незалежність та територіальну цілісність України, вшанувавши пам’ять усіх, хто віддав своє життя за свободу і право українського народу жити у власній державі.
Конституція — це основний закон нашої держави, гарант прав і свобод громадян і символ єдності незламного українського народу. Нехай її цінності й надалі зміцнюють нашу країну і надихають на спільну працю заради майбутнього.




