Городнянська міська рада
Оголошення

     До 31 січня 2024 року мають бути подані декларації за звітні періоди 2021-2022 років

       Закон про відновлення декларування, який набрав чинності 12 жовтня 2023 року, суттєво зменшив (приблизно на 50 тисяч) кількість декларантів у державних та комунальних підприємствах, закладах, установах, організаціях – юридичних особах публічного права (далі – ЮОПП). 

Відтак до декларантів із числа посадових осіб ЮОПП належать:

  • голови та члени наглядової ради, ради директорів, виконавчого органу,  комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії);
  • ліквідатор;
  • керівник, заступник керівника;
  • головний бухгалтер;
  • корпоративний секретар;
  • особа, яка здійснює повноваження одноосібного виконавчого органу та її заступники;
  • члени іншого органу управління (крім консультативного).

Всі інші керівники нижчого за ієрархією рівня (структурних підрозділів) та інші працівники ЮОПП, які мають повноваження здійснювати організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські функції, зокрема, керівники підрозділів закупівель, більше не повинні подавати декларації будь-якого виду (у т. ч. декларації при звільненні та щорічні декларації за 2021, 2022, 2023 роки).

 

 

     До 31 січня 2024 року мають бути подані декларації за звітні періоди 2021-2022 років, у тому числі для проведення спеціальних перевірок особами, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування.

 

     НАЗК буде проведено вебінар 26 січня 2024 року о 10.00 годині на тему: «Основи електронного декларування: коротко про важливе» для надання методичної та консультативної допомоги суб’єктам декларування.

 

       У разі наявності питань щодо декларування за 2021-2022 роки просимо їх надсилати за адресою o.loginov@auc.org.ua до 24 січня 2024 року.

 

Трансляція вебінару буде здійснюватися на фейсбук-сторінці Асоціації міст України.