Городнянська міська рада
Новини

Для лікування хворих на COVID-19 придбано ще один кисневий концентратор

На території громади значно зросла кількість захворюваності на коронавірусну інфекцію. За статистичними даними хворих з таким діагнозом на Городнянщині з початку року зареєстровано вже більше 400, що майже у два рази перевищує рівень захворюваності у цілому за 2020 рік.

Відповідно й зросла кількість пацієнтів, котрі потребують госпіталізації. Для забезпечення повноцінним лікуванням потреба кисневої підтримки стоїть досить гостро, бо без кисню пацієнт не може отримати належну медичну допомогу при складному перебігу хвороби.

Тому на розгляд сесії міської ради, яка відбулася 2 квітня, було винесено питання щодо виділення коштів на реалізацію заходів, спрямованих на протидію поширенню кронавірусноюї інфекції.

Днями міська лікарня придбала кисневий концентратор. До цього їх у медзакладі налічувалося три.

За словами медичного директора КНП «Городнянська міська лікарня» Юрія Коробки, основною перевагою нового кисневого концентратора «Біомед» є те, що прилад може одночасно забезпечити киснем 4 пацієнтів.

Медичний персонал лікарні та пацієнти дякують усім, хто долучився до реалізації ініціативи з придбання такого медичного обладнання.

Пресслужба міської ради