Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Держпродспоживслужба перевіряла дотримання закладами освіти вимог санітарного законодавства

Фахівці Городнянського територіального управління Держпродспоживслужби спільно з працівниками відділу освіти  міської ради на поточному тижні проводили моніторингове обстеження шкіл на предмет дотримання вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

Зокрема, досліджувалося, як у навчальних закладах дотримуються санітарно-гігієнічних норм облаштування території, гігієнічних вимог до будівель, приміщень, водопостачання, водовідведення, освітлення та опалення, повітряно-теплового режиму.

Акцентувалась увага на безпечності харчових продуктів і наявності технологічного обладнання приміщень харчоблоків. Під час обстеження фахівці також перевірили, як у навчальних закладах за новими правилами відбувається організація харчування дітей, виконуються санітарно-гігієнічні правила і норми утримання шкіл.

Держпродспоживслужба тримає на постійному контролі дотримання закладами освіти  вимог санітарного законодавства щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Під час обстежень надавались консультації та рекомендації, фахівці відповідали на запитання керівників шкіл та працівників харчоблоків.

За результатами роботи по кожному навчальному закладу надані пропозиції щодо усунення виявлених недоліків.

За матеріалами сайту ГУ Держпродспоживслужби

в Чернігівській області