Державна Податкова служба України інформує

Про інформаційну підтримку платників на період карантину

 

Державна податкова служба України з метою надання інформаційної підтримки платникам податків у період карантину розробила серію навчальних відеоуроків на тему: як користуватися електронними сервізами податкової.

Відтак, переглянувши відповідний урок платник зможе самостійно (не виходячи з дому) заповнити і подати декларацію, отримати довідку, направити лист або звернення до податкових органів.   

Відеоуроки ви можете переглянути за посиланнями:

№ 1: «Як заповнити податкову декларацію про майновий стан і доходи»:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/5977.html

💥Податкова навчить, як користуватися е-сервісамиПро те, як користуватися електронними сервісами тепер можна дізнатися, переглядаючи прості відеоуроки від податкової. 💁‍♀Перший відеоурок присвячено заповненню декларації про майновий стан і доходи громадян.🗓Дедлайн подачі -1 липня 2020 року💻Декларацію можна подати через електронний кабінет за допомогою електронного підпису. Отримати його можна онлайн через Приват24. 📎Тим, хто не є клієнтами Приватбанку, доведеться скористатися послугами будь-якого іншого акредитованого центру сертифікації ключів. Для оформлення треба прийти із паспортом громадянина України та довідкою про присвоєння ідентифікаційного номера.🦠У такі буремні часи, закликаємо платників користуватися електронними сервісами податкової та максимально перейти на безготівковий розрахунок, щоб убезпечити себе.

Posted by Державна податкова служба України on Wednesday, 18 March 2020

№ 2: «Як заповнити квартальну декларацію фізичним особам – платникам єдиного податку, які перебувають на ІІІ групі»:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6018.html

💥Відеоурок про те, як заповнити квартальну декларацію ФОП ІІІ групи через електронний кабінет🖥У відео ви дізнаєтеся, як укласти з податковою договір про визнання електронних документів, який потрібний для заповнення декларації, та як заповнити саму податкову декларацію.📎Щоб увійти до приватної частини електронного кабінету необхідно скористатися електронним ключем.Користуйтеся електронними сервісами та не виходьте з дому без зайвої потреби.Будьте здорові!

Posted by Державна податкова служба України on Monday, 23 March 2020

№ 3: «Як оформити запит на отримання відомостей з ДРФО про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків»:

https://www.tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6067.html

💥Податкова випустила 3 відеоурок та навчить, як подати запит на отримання довідки про доходи 🔥Цього разу ми навчимо, як оформити запит щодо отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Ця довідка потрібна у тому числі і для заповнення декларацій держслужбовців.📎Нагадуємо, щоб скористатися приватною частиною Електронного кабінету необхідно мати цифровий підпис.💙Залишайтеся вдома, бережіть себе!

Posted by Державна податкова служба України on Tuesday, 31 March 2020

№ 4: «Як направляти до ДПС листи та звернення за допомогою Електронного кабінету»:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6094.html

💥 Листування з податковою за допомогою Електронного кабінету. Четвертий відеоурок📎Податкова продовжує серію відеоуроків, в яких роз’яснює, як правильно користуватися електронними сервісами. 🔥Переглянувши відео, ви дізнаєтеся, як легко та правильно спрямувати своє звернення до контролюючого органу.

Posted by Державна податкова служба України on Thursday, 2 April 2020

№ 5: «Як подати звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску»:

https://www.tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6124.html

💥Як правильно користуватися електронними сервісами. Податкова запустила черговий відеоурок.🔥П’ятий відеоурок присвячено поданню звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску.📌Переглянувши відеоурок, користувачі зможуть дізнатися як створити та правильно заповнити в Електронному кабінеті цей звіт, а також підписати та відправити його до контролюючого органу.

Posted by Державна податкова служба України on Monday, 6 April 2020

№ 6: «Як подати заяву про надання довідки про відсутність заборгованості»:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6153.html

💥Податкова запустила черговий відеоурок🔥Шостий відеоурок присвячено поданню заяви про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів за допомогою Електронного кабінету.📌Переглянувши відеоурок, ви зможете дізнатися, як правильно оформити заяву про надання довідки та надіслати її до податкової.

Posted by Державна податкова служба України on Monday, 13 April 2020

                        Сектор комунікацій Головного управління  ДПС у Чернігівській області