Городнянська міська рада
Новини

День села Володимирівка

30 серпня відбулося свято Дня села Володимирівка та відкриття сільського клубу у селі. Відкриття нового культурного закладу у селі – це завжди урочиста та важлива подія, адже це осередок культури і відпочинку для жителів села різного віку, різних поколінь. Будинок культури, бібліотеку, ФАП, спортзал, музейну кімнату нового клубу освятив батюшка Миколай.

Зі святом всіх присутніх жителів та гостей свята привітали міський голова Андрій Богдан, в.о. старости Володимирівського старостинського округу Наталія Пильник, начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Яцкова.

У словах привітання було наголошено, що на заклади культури в усі часи покладалася велика відповідальність, адже вони покликані нести просвітлення, збагачувати людину духовно, плекати патріотизм та утверджувати національні інтереси. Приємно було бачити на святі стільки мешканців села та гостей, що розділили з селянами радість та урочистість події.

Усі присутні мали змогу насолодитися святковою програмою та концертом з виступами молодих місцевих талантів, творчих колективів, аматорів та запрошених колективів. Учасники концерту подарували жителям і гостям чудовий настрій, незабутні враження та приємно дивували глядачів своїми талантами.