Городнянська міська рада
Новини

День села Хрипівка

У Городнянській громаді розпочалися відзначення Дня села. Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

17 серпня  народні гуляння та святкування відбулись  у селі Хрипівка.

У цей день зібралось чимало місцевих жителів. Усіх від щирого серця привітав міський голова Андрій Богдан, в.о. старости Олександр Ткаченко.

За активну громадянську позицію та визначний особистий внесок у розвиток громади міський голова вручив грамоти міської ради настоятелю Свято-Преображенської церкви отцю Василію та ветерану праці, активній учасниці художньої самодіяльності Олені Купріяновій. В цей день згадали усіх, хто захищав село, піднімав з руїн, хто сьогодні захищає  суверенітет та територіальну цілісність на сході країни.

         Музичні вітання дарували  присутнім учасники художньої самодіяльності сільського  будинку культури.

Свято проходило весело, панувала  атмосфера злагоди , відчувалося, що День села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

Усі здобутки громади були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.