Городнянська міська рада
Новини

День села

28 серпня своє свято – День села, святкували жителі села Здрягівка. Свято пройшло у зворушливо теплій, дружній атмосфері, адже саме такі дні об’єднують усі покоління, пробуджують любов до малої батьківщини та сповнюють відчуттям єдиної родини.

Із теплими словами до жителів села звернулись міський голова Андрій Богдан, в.о. старости Бутівського старостинського округу Валентина Холій, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Яцкова та подякували людям, які небайдужі до проблем громади та беруть участь у їх вирішенні, адже щоденна праця жителів села, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

За активну громадянську позицію, визначний особистий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня села Здрягівка були вручені грамоти жителям , які беруть найактивнішу участь у житті рідного села.

Після офіційної частини приємний настрій усім присутнім створювали виступи на святковому концерті місцевих аматорських колективів, запрошених на свято артистів та розважальні програми для жителів та гостей села.