Городнянська міська рада
Новини

Cьогодні всі українці, а разом з ними й городнянці вшановують пам»ять Героїв Небесної Сотні.

Вже понад  дев»ять років у нашій країні триває неоголошена війна.яка забирає життя тисяч українців. Початком важких випробувань стали події Майдану. Ніхто не вправі забути морозні дні 2013-2014 років, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім»я віри і правди  один за одним падали від куль майданівці. День за днем тисячі поранених… Країна почала дізнаватись все нові й нові імена своїх героїв. Кожна історія викликала гострий, пронизливий біль, всеохоплюючий біль та безсилля. Кожна нова сповідь закарбовувалась у пам»яті, прийшло розуміння, що героїчний подвиг цих звичайних  людей  не може бути забутим. Так з»явилась Небесна Сотня.

Хай же палають  свічки пам»яті загиблих Героїв у наших серцях, а розмірений стук хронометра викарбовує час скорботи й душевного болю…

І нині боротьба за нашу вільну державу не завершилась. Неправда, що Герої не вмирають. Їх полягло вже багато. Занадто багато.  Не вмирає пам’ять про них, яку ми маємо плекати  із вдячністю за можливість жити. Своїми грудьми вони  і сьогодні закривають Україну від ворожих «градів». І наш обов»язок  перед ними – зробити все, щоб ці жертви не були даремними.