Городнянська міська рада
Новини

ЧИ ПОТРІБНІ НА ТЕРИТОРІЇЇ ПРОМИСЛОВИХ ЗОН ГРОМАДИ ПРОМИСЛОВІ ВИРОБНИЦТВА ??

Останнім часом, серед мешканців  Городнянської громади ширяться чутки щодо функціонування  цілодобового підприємства,  на території колишнього механічного заводу, яке забруднює  та травить мешканців нашої громади .

Керівництвом громади було прийнято рішення створити та направити комісію щоб розібратися по даному питанню.

Комісією було встановлено, що на території промислової зони відсутнє виробництво по випалюванню деревинного вуглю. В одному з цехів колишнього механічного заводу  проводиться пуско-налагоджувані роботи лінії по виробництву пелетів з  відходів лісопереробних підприємств.

Підприємство працює в тестовому режимі, всі дозволи щодо ведення даного виду діяльності є в наявності.  В подальшому підприємець після запуску підприємства планує офіційно взяти на роботу близько 10 співробітників з Городні. Графік роботи підприємства  орієнтовно з 08:00 – 20:00

Комісія  вважає, що промислова зона в Городнянській громаді  повинна відроджуватись  і на території промислової зони повинні функціонувати декілька підприємств,  а додаткові робочі місця лише позитивно впливатимуть на розвиток Городнянської громади.