Вівторок, 23 Квітня, 2024
Останні:
Городнянська міська рада
Новини

Чотирьом особам, які перебувають на квартирному обліку у Городнянській міській раді, за рахунок субвенції виділено кошти на придбання житла

Днями заступник міського голови, голова комісії Ігор Лахнеко провів засідання комісії для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні, придбання жила та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Згідно Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 15 листопада 2017 р. № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 515), Городнянській міській раді надано субвенцію з державного бюджету на придбання житла для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Комісією розглянуто заяви та надано дозволи на відкриття спеціальних рахунків для перерахування коштів.

Чотирьом мешканцям, які перебувають на квартирному обліку у Городнянській міській раді, виділено по 402 225 тис. грн. для придбання житла у будь-якій адміністративно-територіальній одиниці України протягом року.

Двоє з них мають статус дітей-сиріт, а двоє – дітей, позбавлених батьківського піклування.

Пресслужба міської ради