Городнянська міська рада
Новини

Члени правління АМУ обговорювали можливе прийняття рішень про підтримку підприємців за рахунок державного та місцевого бюджетів

Вчора, 24 березня відбулося термінове засідання правління Асоціації міст України. В онлайн режимі члени правління АМУ обговорювали можливе прийняття Президентом, Верховною Радою, Урядом рішень про підтримку підприємців за рахунок державного та місцевого бюджетів.

Учасники зустрічі одностайно висловили думку про те, що це однозначно призведе до недофінансування найважливіших соціальних програм, зменшення обсягів фінансування галузі освіти, медицини.

Тому Асоціація вирішила звернутись до Президента, Уряду не приймати такого рішення.

Міський голова Андрій Богдан, член Асоціації міст України, зазначає, що така ініціатива влади на даний час не може бути реалізована місцевим бюджетом, враховуючи ряд об’єктивних факторів.

Депутати, Уряд планують прийняти рішення про виплати підприємцям допомоги в сумі 8 тисяч гривень. Половину із цієї суми потрібно буде фінансувати з місцевого бюджету.

Реформа й децентралізація лише стартували, багато фінансових проблем, неузгоджених питань. Члени асоціації одностайно прийняли рішення, що це буде непосильним фінансовим тягарем для місцевих бюджетів і підготували звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

Пресслужба міської ради