Городнянська міська рада
Новини

Будьте уважними при користуванні залізничним транспортом

З метою профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті, запобігання  травмування громадян внаслідок наїзду залізничного рухомого складу, падіння з нього, ураження електричним струмом або інших видів впливу, нагадуємо про безумовне дотримання вимог Правил поведінки громадян на залізничному транспорті і Правил безпеки на залізничному транспорті!

Особливу увагу звертаємо на недопущення дітей, громадян на автозчепи, дахи вагонів та інші об’єкти інфраструктури під час руху поїздів, локомотивів, самохідного рухомого складу та при їх виявленні оперативно повідомляти чергового по станції та локомотивну бригаду для вжиття відповідних заходів по їх видаленню.

Нагадуємо, що на станціях і вокзалах, у пасажирських та приміських поїздах постійно проводиться оповіщення через гучномовний зв’язок про дотримання «Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України».     Громадянам і пасажирам, які знаходяться на станціях і вокзалах своєчасно доводиться інформація про прибуття, проходження і відправлення поїздів, а також про виконання маневрової роботи на станційних коліях. Забезпечується достатня освітленість пасажирських платформ, переїздів, пішохідних та службових переходів і покажчиків місць безпечного проходу по станціям і платформам, а також надійна робота загороджувальних приладів звукової та світлової сигналізації.

УВАГА!

Залізничники нагадують, що машиніст не в змозі моментально зупинити поїзд і в черговий раз закликають усіх бути максимально уважними.

Переходити залізничну колію слід лише у встановлених місцях і перед тим, як ступити на колію, обов’язково потрібно впевнитися у відсутності поїзда (або локомотива, вагона, дрезини тощо). Тільки після цього почати перехід.

Наближаючись до залізничного переїзду, громадяни повинні слідкувати за світловою і звуковою сигналізацією. Навіть незначне на перший погляд порушення правил безпеки може призвести до трагедії.

Особливу увагу дотриманню правилам безпеки на об’єктах залізничної інфраструктури слід приділяти сім’ям, чиї оселі знаходяться неподалік колії. Батькам необхідно змалечку регулярно нагадувати дітлахам про високий рівень небезпеки перебування поблизу колії.