Городнянська міська рада
Новини

Андрій Богдан: Підтримаємо місцевого виробника

Ще дуже свіжі в пам’яті городнянців ті дні, коли місто потерпало без хліба. Черги, в яких стояли найбільш витривалі містяни ще з ночі. Як його не вистачало, як боялись що закінчаться місцеві ресурси й залишимось без хліба, як сушили сухарі на найчорніші дні. Мало хто знав, яких зусиль вартувало місцевій владі забезпечити безперебійне випікання хліба в громаді.

Як через ворожі блокпости їздили працівники міської ради й хлібокомбінату, водії лісгоспу по борошно у Вихвостів, по дріжжі– у Сновськ. Як лихорадково шукали ресурси зерна, можливості помолоти його на борошно, як мобілізовували всі зусилля працівники хлібокомбінату, як підприємці, старости та активісти доставляли його по селах. Сьогодні хліба в магазинах вдосталь. Як і інших хлібобулочних виробів. Вже можна обрати до смаку. Але чи треба й чи варто зраджувати своєму, городнянському?

— Купуючи городнянський хліб, кожен з нас дає місцевому хлібокомбінату свою допомогу й підтримку, — каже міський голова Андрій Богдан. — Таким чином наш хлібокомбінат має реалізацію, кошти, можливість закуповувати борошно й інгрідієнти на наступний період. Не забувайте, люди, що війна триває. Не дай, Бог, щоб повторилось та ситуація, яку нам з вами нещодавно довелось переживати. Але ворог підступний і впевненими в тому, що для нас вже все минулось, бути не можна. Тому, купуючи сьогодні хліб інших виробників, задумайтесь над тим, чи привезуть вони вам його, якщо знову завтра трапиться біда? Я нікому не забороняю– кожен має права вибору. Просто включайте хоч трохи мислення. Наш хлібозавод у важкий для громади час працював для усіх нас рятівним колом. Ми мали вдосталь хліба– смачного і по доступній ціні. Мабуть, і саме підприємство, і його праціаники варті того, щоб нині ми підтримували саме його. Щоб давали йому можливість, поки вона є, запасатись необхідними ресурсами на завтрашній день.

Місцеве видання “Новини Городнянщини”